• Неодамнешно
  • -15 %
10x Големото Око Криви Beading Игли За DIY Хривнија Ѓердан Stringing 125x0.6mm

10x Големото Око Криви Beading Игли За DIY Хривнија Ѓердан Stringing 125x0.6mm

DEN 111.00
DEN 131.04

Количина на стоки
Тековен

10x Големото Око Криви Beading Игли За DIY Хривнија Ѓердан Stringing 125x0.6mm
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Beading Игли Големото око мушка игла дизајн, совршен за секоја накит одлуки. Направени од високо квалитетен нерѓосувачки челик за да се избегне кршење и свиткување. Високо полиран да им помогне да патуваат низ монистра & бисери. Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 0.6 mm x 125mm(приближно) Боја : Сребро Количина : 10pcs Забелешка :
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 10pcs x Beading Игли (други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
12.5cm
Број На Модел На:
2S9352
Објектот Дијаметар:
0.06cm
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Производ Карактеристики:
Совршен за секоја изработка на накит
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
2g
Бренд Име:
JAVRICK
Големина:
25x0.6mm

Најдобри понуди