• Неодамнешно
  • -45 %
ELESHE Одговара ELESHE Шарм Нараквици Оригиналниот 925 Sterling Silver Dreamcatcher Кристал Шарм Монистра Мода Накит Одлуки

ELESHE Одговара ELESHE Шарм Нараквици Оригиналниот 925 Sterling Silver Dreamcatcher Кристал Шарм Монистра Мода Накит

DEN 554.00
DEN 1008.00

Количина на стоки
Тековен


Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Име : Европската Бренд 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Ѓердан Pendant DIY Накит Материјал : 925 Sterling silver &Јасно CZ Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка /Сестра /Деца/Љубовник/Себе Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барање

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ELESHE
Број На Модел На:
PYXJ1424
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
about 2g
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок/Празник/Роденден/Датум
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
100% 925 sterling silver &кубни zirocnia кристал &глеѓ
is_customized:
Yes
испорака:
капка превозот и бесплатен превозот
Подарок за:
жени/мажи/момче/девојките/деца/жена/девојка/баба/себе
Функција:
за Божиќ Подарок/Вљубените Подароци/Децата Ден/Денот на Благодарноста/
Обликот:
Dreamcatcher Форма

Најдобри понуди