• Неодамнешно
  • -10 %
УВ Смола Течни Силиконски Калап Lotus Корен Форма Смола Мувла Калапи За DIY Pendant Шарм Изработка на Накит Наоѓање Додатоци

УВ Смола Течни Силиконски Калап Lotus Корен Форма Смола Мувла Калапи За DIY Pendant Шарм Изработка на Накит Наоѓање Додатоци

DEN 78.00
DEN 86.40

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Силикон
Количина : 1pcs
Состојба : 100% Сосема Нов

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
MIZUKAGAMI
Објектот Тежина:
10g
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
MJ

Најдобри понуди