• Неодамнешно
  • -28 %
100pcs/многу Дрво Природни Монистра, 6mm 8мм 10мм 12mm 15mm Браун Rondelle Houten Kralen за DIY Нараквици Накит Наоди Одлуки

100pcs/многу Дрво Природни Монистра, 6mm 8мм 10мм 12mm 15mm Браун Rondelle Houten Kralen за DIY Нараквици Накит Наоди

DEN 109.00
DEN 151.68

Количина на стоки
Тековен


1)Материјал : дрво 2)Бои : како фотографија 3)Големина : 6mm 8мм 10мм 12mm 15mm 4)Пакет : 100pcs/многу

Други карактеристики

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
S0171
Бренд Име:
Ahknormailcui
Објектот Тежина:
40g
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
како фото
Outsize Големина :
6mm 8мм 10мм 12mm 15mm
Пакет:
100pcs/многу дрво мушка
Тип:
дрвени монистра
Шема:
houten kralen
Стил:
природно дрво монистра
Функција:
дрво spacer монистра
Објектот:
Дрво Монистра
Тип На Објект:
дрво барел монистра
Употреба:
монистра за diy изработка на накит

Најдобри понуди