• Неодамнешно
  • -40 %
REAMOR 5pcs 316l не ' Рѓосувачки Челик Магнетски Затворач Конектори За 6mm Круг Кожа Хривнија Тока DIY Накит Изработка на Компоненти

REAMOR 5pcs 316l не ' Рѓосувачки Челик Магнетски Затворач Конектори За 6mm Круг Кожа Хривнија Тока DIY Накит Изработка

DEN 418.00
DEN 696.96

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
2.6cm
Објектот Тежина:
6.3g
Број На Модел На:
CTK31
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производ Карактеристики:
316l не ' Рѓосувачки Челик Магнет Затворач
Накит Наоди Тип:
магнет затворач
Пребарување По Клучни Зборови:
Reamor Нерѓосувачки Челик Магнетски Затворач
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС
Затворач дупка големина:
6mm
Други Монистра Посебна Технологија:
Нерѓосувачки челик Кастинг процес/Ласерско сечење/Висока pholished
Корист на Титаниум/316L не ' Рѓосувачки челик:
Никогаш не исчезнат/Медицински материјали/Анти-алергија

Најдобри понуди