• Неодамнешно
  • -15 %
1pcs Акрилик Накит Суспендирани Случај Со База 11*11*2CM

1pcs Акрилик Накит Суспендирани Случај Со База 11*11*2CM

DEN 74.00
DEN 87.36

Количина на стоки
Тековен

1pcs Акрилик Накит Суспендирани Екранот Носителот Случај Со База 11*11*2 CM
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Накит Суспендирани Екранот Носителот Материјал : Акрил, ПЕТ мембрана Боја : Бело/Black Големина : (Како слика ја покажува)
(L*W*H)11*11*2cm/4.33*4.33*0.79 инчен Користи за : Употреба : продавница за Накит или личност Characeristic : 3 D визуелно прикажување на накит Количина : 1 КОМПЈУТЕР ( Не е мало пакет ) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 PC X Накит Суспендирани Екранот Носител (други додатоци демо на сликата не е вклучена)

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
2S9406
Производ Карактеристики:
Прикажува
Објектот Ширина:
11cm
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
56g
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
11cm
Бренд Име:
JAVRICK
Накит Наоди Тип:
Други

Најдобри понуди