• Неодамнешно
  • -20 %
WOSTU Популарни 925 Sterling Silver Розев Лак вратоврска ѕвона Монистра Одговара WST Шарм Нараквици За Жените Накит Божиќ Подарок CQC233

WOSTU Популарни 925 Sterling Silver Розев Лак вратоврска ѕвона Монистра Одговара WST Шарм Нараквици За Жените Накит Божиќ

DEN 466.00
DEN 581.76

Количина на стоки
Тековен


Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100% 925 Фунта Сребро , Ако не , 10 Пати Наплата !! Деликатни мушка прави Божиќ ѕвона и bowknot како елементи. Пинк циркон Божиќ ѕвона претставуваат сакам за Божиќ ден, bowknot со црвена капки масло претставува елегантен женствен срце.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CQC233
Објектот Тежина:
2.7g
Материјал:
Метал
Метали Тип:
925 Sterling silver
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
925 Sterling Silver + Кубни Циркони
Ветување:
100% 925 Фунта Сребро ,Ако не , 100% враќање
Подарок за:
Девојка ,Свршеница, Сопруга ,Љубовник

Најдобри понуди