• Неодамнешно
  • -15 %
Една кеса се Види Поправка Алатка за Поставување со Пластична & Нерѓосувачки Челик позлатен 210x105mm Продава Од Собата За Накит Одлуки од Страна Накит

Една кеса се Види Поправка Алатка за Поставување со Пластична & Нерѓосувачки Челик позлатен 210x105mm Продава Од Собата

DEN 898.00
DEN 1056.00

Количина на стоки
Тековен


W elcome на нашата online продавница
Една кеса се Види Поправка Алатка за Поставување со Пластична & Нерѓосувачки Челик позлатен 210x105mm Продава Од Собата За Накит Одлуки од Страна Накит
Како да се плати за цел
Пакување
Превозот
Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO.
Цел $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, E-спакувани итн.
Цел > $200 Бесплатен превозот од UPS-от, DHL, EMS, итн.
Превозот Метод
Земји и Региони
Превозот Време
Кина Пост Воздухопловната
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
30-60 дена
E-пакет
САД, руската, Украина
20-40 работни дена
DHL,UPS-ОТ,EMS
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
5-15 дена
Наплата
Повратни Информации & Награда
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро !
Нашиот Магацин

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Број На Модел На:
171016143107
Објектот Должина:
0inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YYW
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
as show
Објектот Дијаметар:
0inch
Производ Карактеристики:
накит одлуки алатки
Објектот Висина:
0inch
171016143107:
576472

Најдобри понуди