• Неодамнешно
  • -15 %
10pcs 0.6 x 100mm Големото Око Криви Beading Игли Провира String Кабелот Накит Алатка

10pcs 0.6 x 100mm Големото Око Криви Beading Игли Провира String Кабелот Накит Алатка

DEN 111.00
DEN 131.04

Количина на стоки
Тековен

10x Големото Око Криви Beading Игли Провира String Кабелот Накит Алатка за 0,6 x 100mm
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Beading Игли Големото око мушка игла дизајн, совршен за секоја накит одлуки. Направени од високо квалитетен нерѓосувачки челик за да се избегне кршење и свиткување. Високо полиран да им помогне да патуваат низ монистра & бисери. Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 0.6 mm x 100mm(приближно) Боја : Сребро Количина : 10pcs Забелешка :
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 10pcs x Beading Игли (други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
2S9353
Објектот Дијаметар:
0.06cm
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Производ Карактеристики:
Совршен за секоја изработка на накит
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
2g
Бренд Име:
JAVRICK
Големина:
0.6x 100mm

Најдобри понуди