• Неодамнешно
  • -40 %
15/0 2400pcs/10g 1.5x1.5mm TOHO® Јапонија Увоз Стакло Bugle Мала Цевка Стап Монистра, 2cut Хексагонални, Дупка: 0.5 mm

15/0 2400pcs/10g 1.5x1.5mm TOHO® Јапонија Увоз Стакло Bugle Мала Цевка Стап Монистра, 2cut Хексагонални, Дупка: 0.5 mm

DEN 220.00
DEN 366.24

Количина на стоки
Тековен

торба
TOHO® Јапонија Увоз Стакло Bugle Монистра, 2cut Хексагонални, 15/0 Сребро Наредени, Црвена
Големина : околу 1.5 мм широк, 1.5 mm долга, дупка : 0.5 mm; за 2400pcs/10g.
Жешка Тема : >>> ИНФОРМАЦИИ : 1. 1 пакет = 1 влакно во нашата продавница. Ако немате идеи за објектите' точната количина, ве молиме контактирајте со нас слободно. 2. Ако не можете да се најдат предмети на кој сте го купиле пред тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да проверите дали производи се во акции или не. 3. Ако сакате прогласи пониска вредност, ние може да ви помогне да го направите тоа. Ве молиме имајте во предвид колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други. 4. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат. Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја. 5. Ние се нудат "Бесплатни Изразат Испорака" ако купите над $169 (освен накит прикажува & подарок кутии). 6. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате. Ние може да се земе фотографии за производи за потврда пред испраќање.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Надворешниот Дијаметар:
1mm
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
X-СЕМЕ-K007-1.5 mm-25
Објектот Тежина:
11 g
Објектот Форма:
Цевка
Употреба:
Монистра
Семе Мониста Големина:
15/0
единица:
10g
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди