• Неодамнешно
  • -40 %
WOSTU 925 Sterling Silver Љубов Прегратка Колекција Мечка Прегратка Љубов Срцето Pendant Одговара За Оригинален Дизајн Шарм Хривнија Жените BKC521

WOSTU 925 Sterling Silver Љубов Прегратка Колекција Мечка Прегратка Љубов Срцето Pendant Одговара За Оригинален Дизајн

DEN 413.00
DEN 688.32

Количина на стоки
Тековен


.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
925 Sterling silver
Објектот Форма:
Блескава Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Тежина:
2.8g
Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BKC521
боја:
Црвена
Обликот:
мечка прегратки љубов срцето
Дизајн Концепт:
љубов прегратка колекција
Гаранција:
100% 925 фунта сребро. Ако не, целосно враќање на средствата.
Големина:
2*0.9cm

Најдобри понуди