• Неодамнешно
  • -17 %
10мм Мали Дрвени Монистра 100pcs Тркалезна Форма Дрво Монистра за накит Одлуки DIY Бебе Pacifier Додатоци perle en bois

10мм Мали Дрвени Монистра 100pcs Тркалезна Форма Дрво Монистра за накит Одлуки DIY Бебе Pacifier Додатоци perle en bois

DEN 90.00
DEN 108.96

Количина на стоки
Тековен

10мм Мали Дрвени Монистра 100pcs Тркалезна Форма Дрво Монистра за накит Одлуки DIY Бебе Pacifier Додатоци perle en bois
опис на производот :
Материјал :Дрво
Големина:10мм
Количина :100pcs
Обликот:КАКО што е Прикажано
Употреба : Деца Играчки, Pacifier клип, бебе ѓердани, накит производство DIY
Производот се прикаже:
Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $5. 2.Ако вашата цел износ под $5 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно, 3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена Производи се Прикаже :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
1g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Бренд Име:
Laudsong
Број На Модел На:
B01894
боја:
9 Боја
Употреба:
Ѓердан Pacifier Клип Играчки Мушка

Најдобри понуди