• Неодамнешно
  • -5 %
3cm Мини Свилен Tassels Шарени Мали Tassels за бохемија накит diy boho хривнија ѓердан правење на Резерви 10pcs/многу

3cm Мини Свилен Tassels Шарени Мали Tassels за бохемија накит diy boho хривнија ѓердан правење на Резерви 10pcs/многу

DEN 178.00
DEN 186.72

Количина на стоки
Тековен

3cm Мини Свилен Tassels Шарени Мали Tassels за бохемија накит diy boho хривнија ѓердан правење на Резерви 50pcs
Предмет Тип : Мини свилен Tassels
Боја : референтна слика
Димензии : должина околу 2.1 cm
Количина: 10pcs/многу
Забелешка големина
1 инч = 2.54 СМ, 1 CM = 10мм

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Tassel
Број На Модел На:
JJ-2
Објектот Висина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Материјал:
Памук
Објектот Ширина:
0.29inch
Објектот Дијаметар:
0.29inch
Објектот Тежина:
1.02g
Производ Карактеристики:
бохемски стил

Најдобри понуди