• Неодамнешно
  • -27 %
BISI GORO 2018 Мажите Вистинска Кожа Гроздобер Мини Бизнис Кредитна Картичка Носителот Дизајн Паричници со Монета Џеб Purses

BISI GORO 2018 Мажите Вистинска Кожа Гроздобер Мини Бизнис Кредитна Картичка Носителот Дизајн Паричници со Монета Џеб

DEN 592.00
DEN 811.20

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Објектот Тежина:
0.06kg
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Ширина:
7cm
Употреба:
Кредитна Картичка
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
Гроздобер
Обликот:
Кутија
Објектот Должина:
11cm
Број На Модел На:
BR-8121Q88
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Bisi Goro
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Материјал Состав:
Cowhide

Најдобри понуди