• Неодамнешно
  • -35 %
90 Слотови Жените&мажите Кредитна Картичка Носителот Кеси Вистинска Кожа Бизнис Картички Случај Банка Картичка за Идентификација на Носителите на Паричникот Голе?

90 Слотови Жените&мажите Кредитна Картичка Носителот Кеси Вистинска Кожа Бизнис Картички Случај Банка Картичка за Идентификација

DEN 372.00
DEN 572.16

Количина на стоки
Тековен


90 Слотови Жените&мажите Кредитна Картичка Носителот Кеси Вистинска Кожа Бизнис Картички Случај Банка Картичка за Идентификација на Носителите на Паричникот Голем Капацитет Топла
Нов и Висок квалитет име на Производ : Вистинска Кожа Унисекс Картичка торба.
Боја : Црна, Виолетова, Црвена, кафе.
Големина на : 11.5x18.3x1.5cm.
Капацитет : 90 Картичка малку Имајте на ум : може да биде 1-3cm нормално мерење на грешка .Бидејќи на светлината и аголот на шут, бојата на производот е малку поинаква од главната слика,ве молиме разбирање

Други карактеристики

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
eTya
Објектот Должина:
11.5cm
Употреба:
Кредитна Картичка
Затворање Тип:
Hasp
Број На Модел На:
Картичка & ID Носители
Објектот Ширина:
18.3cm
Обликот:
Кутија
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тип:
Картичка пакет / држачот на
Материјал:
Вистинска Кожа
Моден:
Европски и Американски Стил

Најдобри понуди