• Неодамнешно
  • -27 %
Myvision Жените Паричникот 2017 Патент Кожа Торба Crative Карактер Печатени Паричници Долго Спојки За Држачот Чанта Carteira Feminina

Myvision Жените Паричникот 2017 Патент Кожа Торба Crative Карактер Печатени Паричници Долго Спојки За Држачот Чанта Carteira

DEN 146.00
DEN 200.64

Количина на стоки
Тековен

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Myvision Мини Жените Паричникот 2017 Патент Кожа Торба Crative Карактер Печатени Паричници Долго Спојки За Држачот Чанта Carteira Feminina
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Вашиот Satisfication и Позитивни Повратни информации се многу важни за нас.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
8)Можете да ги пратите на вашиот следење на број на или може да се види на следење на информации во рамките на својата цел онлајн .
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ако имате било какви прашања,ве молиме падна слободно да контакт пред да ни даде неутрален или негативен фидбек.
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
4)Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монета Purses
Материјал Состав:
PU
Стил:
Моден
Бренд Име:
myvision
Пол:
Жените
Обликот:
Плоштад
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
100g
Главен Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
B2CSXL14

Најдобри понуди