• Неодамнешно
  • -17 %
Креативни Млеко Кутија Монета Чанта 3Colors 21*10СМ СТП Дете е Монета Подарок ТОРБА Случај Девојка Дама е Монета ТОРБА Чанта & Паричникот ТОРБА Торбичка Случај

Креативни Млеко Кутија Монета Чанта 3Colors 21*10СМ СТП Дете е Монета Подарок ТОРБА Случај Девојка Дама е Монета ТОРБА

DEN 91.00
DEN 109.92

Количина на стоки
Тековен

Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници.
Понудата Со Доверба!.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.) може да биде подолго од вообичаеното време.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница). Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана.

Други карактеристики

Бренд Име:
discountHEH
Главен Материјал:
PU
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Цилиндрични
Објектот Должина:
21cm
Објектот Тежина:
70g
Објектот Ширина:
6cm
Материјал Состав:
pu
Број На Модел На:
LP277P0000375
Тип На Објект:
Монета Purses
Шаблон Тип:
млеко кутија

Најдобри понуди