• Неодамнешно
  • -0 %
Monocarbon 2017 Флексибилни Карбонски Влакна Копче Синџир На Модни Вистински Клуч Паричникот Синџир Со Сребрен Клуч Прстен Различни Бои, Крои

Monocarbon 2017 Флексибилни Карбонски Влакна Копче Синџир На Модни Вистински Клуч Паричникот Синџир Со Сребрен Клуч Прстен

DEN 806.00
DEN 806.40

Количина на стоки
Тековен


Monocarbon Flexiable Карбонски Влакна Копче Синџир На Модни Вистински Клуч Паричникот Синџир Со Сребрен Клуч Прстен Различни Бои, Крои
Одличен квалитет + Добра цена + Најдобра услуга
Детали Опис
* Флексибилен карбонски влакна, вистинска кожа покрие работ
* Уникатен дизајн,златен намали algorithmolor
* Висока крај
* Површината добро чувство
* Исклучително издржлив
* Никогаш не исчезнат
* 4 бои, крои
Детали Фотографии
во можност arbo Влакна Копче Синџир Добар Пар
Моден Карбонски Влакна Производи

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Паричници
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
NPV20001010030
Објектот Должина:
12cm
Пол:
Унисекс
Материјал Состав:
Карбонски влакна + вистинска кожа+ метал
Бренд Име:
MONOCARBON
Обликот:
Перница
Објектот Ширина:
2cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тежина:
15g
боја:
Црна
Шевови:
Црна,црвена,зелена,сина
Материјал:
Карбонски влакна + вистински leahter + метал
функција 1:
клучни синџир
Карактеристика 2:
Карбонски Влакна Копче Синџир
функција 3:
Флексибилни Карбонски Влакна Копче Синџир
карактеристика 4:
Моден Флексибилни Карбонски Влакна Копче Синџир
Стил:
Популарната
ОЕМ:
на располагање

Најдобри понуди