• Неодамнешно
  • -29 %
eTya Овошје шема Монета Чанта за Жените Промена Чанта Мода СТП Кожа Женски Паричници Девојки Студент Мали Паричникот подароци на Децата

eTya Овошје шема Монета Чанта за Жените Промена Чанта Мода СТП Кожа Женски Паричници Девојки Студент Мали Паричникот

DEN 48.00
DEN 67.68

Количина на стоки
Тековен


e Tya Овошје шема Монета Чанта за Жените Промена Чанта Мода СТП Кожа Женски Паричници Девојки Студент Мали Паричникот подароци на Децата
Спецификации
Стил : Мода
Нов и Висок квалитет
Предмет Тип : монета purses
Не може да се стави до банката картичка
Материјал : кожа СТП
Големина : 10 * 8cm cm
Answer : ___________________________ Note : Т тука може да се 1-3cm нормално мерење на грешка . Бидејќи на светлината и аголот на шут, бојата на произвед кт е малку поинаква од главната слика,ве молиме разбирање

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монета Purses
Шаблон Тип:
Овошје
Материјал Состав:
СТП Кожа
Објектот Висина:
8cm
Стил:
Моден
Објектот Тежина:
30g
Бренд Име:
eTya
Обликот:
Плоштад
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
10cm
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Број На Модел На:
Монета Purses
Пол:
Жените
Тип:
Монета од Чанта,паричник
Материјал:
СТП Кожа
Моден:
Печатење
Должина:
Краток
кожа жени:
жените паричници и

Најдобри понуди