• Неодамнешно
  • -27 %
Andralyn Бонбони Боја Жените Документи возачка Дозвола Паричникот руската возачка Дозвола Покритие за Автомобил Возење Документи

Andralyn Бонбони Боја Жените Документи возачка Дозвола Паричникот руската возачка Дозвола Покритие за Автомобил Возење

DEN 281.00
DEN 384.96

Количина на стоки
Тековен

Andralyn Бонбони Боја Жените Документи возачка Дозвола Паричникот руската возачка Дозвола Покритие за Автомобил Возење Документи
S hipment :
Ние обично брод објектот во рок од 2 до 5 дена по плаќање на 24 часа.
Ние се обезбеди дека сите на следење на број може да се следи ,и можете да ги пратите на : 17track.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Стр ayment :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ,Кредитни Картички,Запад Унија,итн.
Од Русија пост нова политика за полно име , ве молиме секој клиенти им понуди на полно име пред да се плати во вашата нарачка адреса.
Р eturns :
Ако не сте задоволни со нашите производи,можете да го вратите во рок од 5 дена кога ќе ја добијат.
Но, треба да сноси товар,откако ќе ги примите врати пратката,ние ќе рефундирање на вас или препратете го објектот за да што побрзо.
Ако примите скршени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде попуст на вашата следна цел,
дури и наплата или да се замени со нова, по провери тоа. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред превозот.
Повратни информации :
Тоа е наша должност е да задоволни со тебе,и вашите позитивни повратни информации е многу важно за нас.
Откако си ја примил пратката, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги,
ве молиме не заборавајте да се потврди примени и ни даде позитивни повратни информации со 5stars.
И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации.
Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
микрофибер кожа
Стил:
Моден
Објектот Ширина:
7.5cm
Објектот Должина:
10.5cm
Објектот Тежина:
40g
Бренд Име:
Andralyn
Број На Модел На:
C-JSZ015
Употреба:
Кредитна Картичка
Главен Материјал:
Микрофибер Синтетички Кожа
Затворање Тип:
Не Патент
Пол:
Жените
Пигмент:
Зелена, сина, пурпурна, злато, розова, црвена роза, сребро, црвениот
Категорија На Производ:
Пасош папка, документ папка
Обработка на владата:
Нежно лице
Применливи пол:
Женски
Капакот на паричник:
3 Пати
Тврдост:
Мека
Багаж Форма:
Вертикалниот дел од плоштадот
Внатрешната структура на пакет:
Лиценца Водоотпорен Перница
Популарната елементи:
pinkycolor
Должина:
Краток

Најдобри понуди