• Неодамнешно
  • -37 %
Нови Пристигнување Вистинска Кожа Мажите Автомобил Клучни Носители Housekeeper Мултифункционален Двојно Патент Плоштадот Копче За Почеток Копче За Случај На Жените Ко

Нови Пристигнување Вистинска Кожа Мажите Автомобил Клучни Носители Housekeeper Мултифункционален Двојно Патент Плоштадот

DEN 384.00
DEN 610.56

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Паричници
Шаблон Тип:
Цврста
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Должина:
9.50cm
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Објектот Ширина:
3.50cm
Број На Модел На:
Г.С.-2468
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
MAIWEINI
Големина:
Length 9.5cm * Width 5cm * Thickness 3.5cm
е customed:
Yes
дизајн:
Унисекс клучни Носители
Моден:
Двојно Патент Мажите Автомобил Копче Паричници
Стил:
Човекот Организатор Мултифункционален Housekeeper
Популарната:
Организатор Housekeeper Торбичка
клучни паричник:
Housekeeper Жените Копчиња Purses

Најдобри понуди