• Неодамнешно
  • -26 %
2 парчиња Бебе Момчиња Секојдневен Облека Поставите Деца Plaid Кошула Блузи + Панталони Тимови Долг Ракав Деца Момче Топла Пролет Облека Сет

2 парчиња Бебе Момчиња Секојдневен Облека Поставите Деца Plaid Кошула Блузи + Панталони Тимови Долг Ракав Деца Момче

DEN 710.00
DEN 960.00

Количина на стоки
Тековен


2 парчиња Бебе Момчиња Есен Секојдневен Облека Поставите Деца Plaid Кошула Блузи + Панталони Тимови Сет(Жолт)
Спецификации :
Предмет : 2 парчиња бебе облека сет
Материјал : памук помеша
Боја : жолта
Применливи пол : момче
Применливи сезона : пролет, есен, зима
Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно
Големина На Табелата :
НЕМА. возраст Блузи Должина Градите*2 Ракав Должина Панталони Должина Половината*2
100 1-2 Y 42cm/16.4" 30cm/11.7" 34cm/13.3" 57cm/22.2" 23cm/9.0"
110 2-3 Y 45см/17.6" 32cm/12.5" 37cm/14.4" 62cm/24.2" 24cm/9.4"
120 3-4 Y 48cm/18.7" 34cm/13.3" 40cm/15.6" 68cm/26.5" 25cm/9.8"
130 4-5 Y 51cm/19.9" 36cm/14.1" 43cm/16.8" 74cm/28.9" 27cm/10.6"
140 5-6 Y 54cm/21.1" 38cm/14.9" 46cm/17.9" 80см/31.2" 29cm/11.4"
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молам прости 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
3. Мало боја/моделот на разлики помеѓу серии.
4. Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
1 X Долг Ракав Кошула
1 X Долги Панталони

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
JOCESTYLE
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
Бебе Момчиња Повик Облека
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid
Објектот:
2 парчиња бебе облека сет
Материјал:
Памук помеша
Применливи пол:
Момче
применливи Сезона:
Пролет, Есен, Зима
забелешка:
Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно

Најдобри понуди