• Неодамнешно
  • -45 %
Sundae Ангел Деца Џемпер Есен&Зима Цртан филм Мечка Круг Вратот Симпатична Долг Ракав Џемпер За Деца Џемпер 9M-3Years

Sundae Ангел Деца Џемпер Есен&Зима Цртан филм Мечка Круг Вратот Симпатична Долг Ракав Џемпер За Деца Џемпер 9M-3Years

DEN 576.00
DEN 1046.40

Количина на стоки
Тековен


Sundae Ангел Деца Џемпер Есен&Зима Цртан филм Мечка Круг Вратот Симпатична Долг Ракав Џемпер За Деца Џемпер 9 M-3 Years Бренд Име Sundae Ангел, Realiable на aliexpress Дете Ни Големина 9 M 12 M 18 МИЛИОНИ 2 T 3 T Сезона Есен Зима Акрилик Материјал Ракав Долг Ракав Стил Девојка џемпери Пакет 1x Package
Големина Информации Нас Големина Cn Големина Должина Биста Ракав За Висина 12 M 90 38cm(15") 48cm(19") 31cm(12") 80-90cm 18 МИЛИОНИ 100 41cm(16") 52cm(20") 33cm(13") 90-100cm 2 T 100 41cm(16") 52cm(20") 33cm(13") 100cm 3 T 110 44cm(17") 56cm(22") 35cm(14") 110cm 4 T 110 44cm(17") 56cm(22") 35cm(14") 110cm
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
SA3819ST
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Шема
Стил:
Новина
Бренд Име:
Sundae Ангел

Најдобри понуди