• Неодамнешно
  • -7 %
Бебе Момчиња Облека Поставите Лак вратоврска црна памучни маици, чаши цртан филм долги панталони деца памучна јакна две парче Деца одговараат на

Бебе Момчиња Облека Поставите Лак вратоврска црна памучни маици, чаши цртан филм долги панталони деца памучна јакна две

DEN 406.00
DEN 436.80

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Outerwear Тип:
Шорцеви
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Број На Модел На:
16056
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover

Најдобри понуди