• Неодамнешно
  • -12 %
Врвен Квалитет На Пролет, Есен Момчиња Кошули, Долги Ракави Памук Маица За Деца Секојдневен Мода Кошули 3-9 Години Бесплатен Превозот

Врвен Квалитет На Пролет, Есен Момчиња Кошули, Долги Ракави Памук Маица За Деца Секојдневен Мода Кошули 3-9 Години Бесплатен

DEN 359.00
DEN 407.52

Количина на стоки
Тековен


Врвен Квалитет На Пролет, Есен Момчиња Кошули, Долги Ракави Памук Маица За Деца Секојдневен Мода Кошули 3-9 Години Бесплатен Превозот
Големина 2=Size100
Големина 3-4=110 Големина
Големина 5-6=Големина 120
Големина 7-8=130 Големина
Големина 9=140 Големина

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 5, 6, 7, 8, 9, 4T
Одделот За Името:
Деца
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Polka Dot
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Бренд Име:
Виножито Ангел
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
1949 година
Пол:
Машки
Sleeve:
Долг Ракав
За век:
Мали деца (2-9 години), деца (8-16 години)
За сезоната:
пролетта и есента

Најдобри понуди