• Неодамнешно
  • -5 %
5 пара / многу пролет&есен Памучни чорапи висок квалитет бренд за Деца момчиња чорапи 1-3 години бебе чорапи

5 пара / многу пролет&есен Памучни чорапи висок квалитет бренд за Деца момчиња чорапи 1-3 години бебе чорапи

DEN 538.00
DEN 566.40

Количина на стоки
Тековен


Информација За Производот :
Пол : девојки
Opp вреќа Пакет : 1 lot = 5 парови=10 парчиња
Боја : Како на сликата покажува
Материјал : Памук
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.393 инчен
Ве молиме Имајте во предвид омилена боја и големина. Ако не се забелешка случаен натпревар.
Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално.
Ве молиме овозможи големина 1-2cm грешка со рачни мерења.
Производот Се Покаже :

Други карактеристики

Големина:
1 to 3 years, 4-6T, 7-9T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
Децата Хумор
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
AA0256
боја:
3 бои
Возраст:

Најдобри понуди