• Неодамнешно
Детска Облека 2018 Ракави Лето Стил Бебе Девојки Кошула +Шорцеви 2 парчиња Одговараат на Деца Облека Поставува Моден Стил бебе момче платно

Детска Облека 2018 Ракави Лето Стил Бебе Девојки Кошула +Шорцеви 2 парчиња Одговараат на Деца Облека Поставува Моден

DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Outerwear Тип:
Шорцеви
Бренд Име:
Unini-јун
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Pullover
Број На Модел На:
6688

Најдобри понуди