• Неодамнешно
  • -31 %
ТОЈ Здраво Уживаат Момчиња Облека Поставите Лето детска облека Памук Долг Ракав Лакирани Маица Кошула+Фармерки Појас Шорцеви момчиња облека сет

ТОЈ Здраво Уживаат Момчиња Облека Поставите Лето детска облека Памук Долг Ракав Лакирани Маица Кошула+Фармерки Појас

DEN 596.00
DEN 863.52

Количина на стоки
Тековен


Како да контактирате со нас?
Ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас . Како што се боја, големина. Поради временската разлика, понекогаш не може веднаш да одговори, се надевам дека пријатели може да се разбере. Се надеваме дека може да имаат пријатен шопинг искуство. Што треба да обрнете внимание за да кога ќе нарачате?
За цел да биде повеќе точни за да стигнат до вашата локација, се надевам дека ќе може да се пополни во правилна телефонски број, име и презиме, точната адреса и поштенски код. Купи заштита на времето доаѓа до крајот, она што можеме да направиме?
Поради логистика одложувања, понекогаш наредби се одложени. Ако купите заштита е за да завршите, не сте добиле наредба,
не грижете се. Навремено контактирајте со нас, ние може да ви помогне да се прошири купување заштита. Се надевам дека ќе може да се разбере. Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас, се надеваме дека може да се даде проценка и слики, ние ќе го направи подобар.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Момчиња
Затворање Тип:
Pullover
Материјал:
Lycra,Памук,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ТОЈ Здраво Уживаат
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
LL482
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid

Најдобри понуди