• Неодамнешно
  • -44 %
Момчиња Панталони Панталони 2018 Пролет Секојдневен Памук Еластичен Појас Писмо Детска Облека Молив Панталона За Момче Деца Облека Ds175

Момчиња Панталони Панталони 2018 Пролет Секојдневен Памук Еластичен Појас Писмо Детска Облека Молив Панталона За Момче

DEN 444.00
DEN 792.00

Количина на стоки
Тековен

Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас ,ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации. НАПОМЕНА : 1 .
[xlmodel]-[custom]-[44737] Повеќе Детали за Производот
Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ". Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.
Ви благодарам многу.
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Панталона Должина на Запис на Големината на Телото Висина 4 T 65 110 95 - 105 5 T 69 120 105 - 115 6 T 74 130 115 - 125 7 T-8 T 78 140 125 - 135 9 T-11 T 82 150 135 - 145 12 T-13 T 86 160 145 - 155 14 T-16 T 91 170 155 - 165
Мерење Во Инчи Големина Панталона Должина на Запис на Големината на Телото Висина 4 T 25.
Ви благодариме за вашето разбирање. ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ :
Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден,обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена,ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи,купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.Можете да платите со тоа директно. Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. Сите произведува имаме во акции.Ако треба да се плати царински давачки,тоа е вашата должност да вашата земја;купувачот треба да се разбере оваа ситуација,Ние искрено се извинуваме за сите непријатности.Ние не сме одговорни за било царинска такса;ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Имајте пријатен шопинг време!
Момчиња Панталони Панталони 2018 Пролет Секојдневен Памук Еластичен Појас Писмо Детска Облека Молив Панталона За Момче Деца Облека
Стил : Мода Момчиња Панталони Панталони Фармерки облека облека
100% Вистински Фотографии!
Веројатно Век 4 T-16 T
Материјал : Памук
Совети : Оваа серија на момчиња Панталони Панталони Фармерки облека облека , u пеат најдобрите памук ткаенини, на најновата технологија на печатење, се чувствуваат удобно, модерно
Големина : 110(На Возраст 4 Y) 120(За Возраст 5 Y) 130(На Возраст 6 Y)140(На Возраст 7-8 Y)150(На Возраст од 9-11 Y)160(На Возраст од 12-13 Y)170(За Возраст од 14-16 Y)
Забелешки :
1.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Бренд Име:
MAMIBABA
Пол:
Момчиња
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Редовни
Половината Тип:
Средината
Шаблон Тип:
Писмо
Панталона Стил:
Молив Панталони
Тип На Објект:
Целосна Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
DS175
Материјал:
Памук
Декорација:
Џебови
Одделот За Името:
Деца
боја:
сина црвена
Видови:
причинско солидна писмо момчиња панталони
Стил:
моден момчиња панталони
погоден:
4T-16T
облека:
Панталони за момче

Најдобри понуди