• Неодамнешно
  • -45 %
UOVO 2017 Нова Детска Мода Чизми Кука и Јамка Затворање Спортски Деца Чевли Топло и Удобно Момчиња Чизми за еур големина 26#-39#

UOVO 2017 Нова Детска Мода Чизми Кука и Јамка Затворање Спортски Деца Чевли Топло и Удобно Момчиња Чизми за еур големина

DEN 1320.00
DEN 2400.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4.5, 5, 6, 6.5, 9.5, 10, 11, 12, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
Бренд Име:
Uovo
Возраст Опсег:
10-12Y,>14Y,4-6Y,7-9Y,13-14Y
Пол:
Момчиња
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Тип:
Станот со
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
Најлон
Моден Елемент:
Шиење
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Outsole Материјал:
TPR
боја:
Црна, темно сина
Обвивка Материјал:
Поларните руно
Функција:
Мода,Топло,Удобно
Горниот Материјал:
Најлон+Синтетички стп

Најдобри понуди