• Неодамнешно
  • -24 %
20pcs Kawaii Мек Молив Шарени Флексибилни Смешно Канцелариски Деца Играчки Пенкало Нераскинливо Канцеларија Училиште Наведнуваат Пластични Молив за Пишување

20pcs Kawaii Мек Молив Шарени Флексибилни Смешно Канцелариски Деца Играчки Пенкало Нераскинливо Канцеларија Училиште

DEN 179.00
DEN 234.72

Количина на стоки
Тековен


20pcs Kawaii Меки Пластични Молив Шарени Флексибилни Смешно Канцелариски Деца Играчки Пенкало Нераскинливо Канцеларија Училиште Пишување Наведнуваат Молив
предмет : FSN023
Големина : 180mm
Пакување : pp
Боја : бои во слика
Материјал : Пластика
тежина : 10g/pc
Pls љубезно се напомене дека ние ќе го испрати на боја по случаен избор, ако не ви се допаѓа било која боја pls љубезно ни остави msg, ние ќе ви испратиме боја како што сака. Ви благодариме.
Внимание Ве Молам ! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Експрес веб-сајт
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Услови за Продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот

Други карактеристики

Тип:
Стандард Моливи
Растворливи Или Не:
no
Бренд Име:
ruixiang
Тело Материјал:
Дрво
Доведе Цврстина:
HB
Пакување:
Лабава
боја:
Боја како фото
дизајн:
музика дизајн
Големина:
18cm
Материјал:
Мека пластика
Тежина:
10g/pc
КОЛИЧИНА:
20pcs
Функција:
Подароци/Декорација Канцелариски
Употреба:
Промотивни Молив
Доведе Боја:
Црна
Тип:
Стандард Моливи

Најдобри понуди