• Неодамнешно
  • -5 %
1 Buc Симпатична јагода СТП молив случај училиште водоотпорен молив торба за девојка канцелариски училиште материјали

1 Buc Симпатична јагода СТП молив случај училиште водоотпорен молив торба за девојка канцелариски училиште материјали

DEN 68.00
DEN 71.52

Количина на стоки
Тековен


792747883851107 Жешка Точка US $ 4.29 /парче US $ 1.39 /парче US $ 2.85 /парче US $ 2.99 /парче US $ 1.19 /парче
Опис на производот Големина : 21*8.4 cm Материјал : СТП пакување листа : 1 buc
За Превозот
1.ние ќе го испрати предметот во рок од 48 часа кога ќе добиеме вашата уплата
2.сега имаме e-пакет,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, кина пост воздух mail за да ја испратите вашата парцела,и ЕМС.Времето ограничување проблем можете да ги видите на нашата веб.
3. Цел Value>$120 Бесплатен Превозот Преку EMS, DHL, или Fedex
4. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни Информации & Враќање :
Ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме оставете ме на сите 5 ѕвезди повратни информации (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди и Превозот време 5 ѕвезди) и фотографии за поддршка на нас, ние ќе се сфати дека вие исто така може да ја споделите со вашите пријатели на VK, ru.itao, Facebook или на Twitter.

Други карактеристики

Тип:
Молив Торба
Бренд Име:
AIBOLI
Возраст:
>6 години
Број На Модел На:
ZN-WENJU335
Тип:
Молив Торба
Новина:
Yes
Употреба:
Училишта & Канцеларии
Материјал:
PU

Најдобри понуди