• Неодамнешно
  • -15 %
Риба Молив Случај Училиште Материјали Kawaii Trousse Scolaire Stylo Kalem Kutusu Pencilcase Lapices Astuccio Scuola Симпатична Кадифен Etui

Риба Молив Случај Училиште Материјали Kawaii Trousse Scolaire Stylo Kalem Kutusu Pencilcase Lapices Astuccio Scuola Симпатична

DEN 97.00
DEN 114.72

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте во мојата продавница
Ако ви се допаѓа(на фотографијата), само кликнете на неа.
Фото покаже 1.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см 2.Ве молиме овозможи 0-1cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Ви благодариме за вашето разбирање, Големина : 13*28.5 cm Име : Риба Молив Случај Училиште Материјали Kawaii Trousse Scolaire Stylo Kalem Kutusu Pencilcase Lapices Astuccio Scuola Симпатична Кадифен Etui Пакет : opp вреќа Сите овие фотографии направени од страна на нашиот тим

Други карактеристики

Тип:
Молив Случај
категорија:
Молив Торба
Бренд Име:
YOUQIWJ
Број На Модел На:
риба молив случај
Големина:
about 13*28.5 cm
Новина:
Yes
Употреба:
Училишта & Канцеларии
Материјал:
Кадифен
боја:
Кадифен молив случај
Потекло:
Кина Yiwu
Пакување:
Opp Кеси
Стил:
риба молив случај
Функција:
Kawaii Trousse Scolaire Stylo
Стилот на молив случај:
estojo escolar
Молив случај детали:
Pencilcase Lapices
Карактеристика на молив случај за девојки:
училиштето обезбедува kawaii
Pencilcase cachet:
astuccio scuola
Молив случај училиште особина:
Кадифен Etui

Најдобри понуди