• Неодамнешно
  • -49 %
1:150 N Скала Бела Модел Возови Изгледот На Железничката Зграда Ограда Ѕид 2 Поставува

1:150 N Скала Бела Модел Возови Изгледот На Железничката Зграда Ограда Ѕид 2 Поставува

DEN 386.00
DEN 757.44

Количина на стоки
Тековен


1 : 150 N Скала Бела Модел Возови Изгледот На Железничката Зграда Ограда Ѕид 2 Поставува
Опис :
Големина : 280mmx22mm(LXH)
Скала : 1 : 150,Погоден за N скала.
Боја : Бела.
Материјал : Пластика.
Пакет се вклучени :
2 поставува Ограда модел
Вие исто така може да се допаѓа..
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам . Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање.
Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор).
Пристигнување време (проценети) :
- Сад : 8-15 работни дена
- Обединето Кралство / Австралија / Канада : 14-24 работни дена
- Германија / Франција / Шпанија / Источна Европа : 18-35 работни дена
- Други земји : 25-45 работни дена
Превозот времето е само проценето и не се загарантирани. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас за проверка.
Враќање Можеме да го размена на објектот во рок од 14 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности. Тоа може да потрае до 5 работни дена за процесот на вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ние не нудиме се комбинираат превозот.
Останатите, Ние ќе ги испратите како личен подарок со ниска вредност. Но, ако не излегува секој тарифа, ќе плати за тоа. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ние во голема мера ќе го цениме за вашата соработка. Поради разликата на временска зона, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 24 часа (со исклучок на викенд & одмор).

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
Да се чува далеку од пожар! Нема јадење!
Број На Модел На:
18400363
Тип:
песок табела модел
Скала:
1
Материјал:
Пластични
Тема:
Мебел
Материјал:
Пластични
Количина:
2 ПОСТАВУВА
боја:
Бела
Големина:
About 280mmx22mm(LXH)

Најдобри понуди