• Неодамнешно
  • -10 %
5Pcs/set Обложени Пиштол Модел Снајперист Пушка SVD,PSG-1,MK14,НСД-1,TAC-50 1:6 Собрание Колекции Оружје За 12 Акција Фигура Колекција Играчка

5Pcs/set Обложени Пиштол Модел Снајперист Пушка SVD,PSG-1,MK14,НСД-1,TAC-50 1:6 Собрание Колекции Оружје За 12 Акција

DEN 600.00
DEN 666.72

Количина на стоки
Тековен


5pcs/set SVD,PSG-1,MK14,НСД-1,TAC-50 Собранието Пиштол Модел
Материјал : Пластика
Скала : 1 : 6 (погоден за 1/ 6 акција фигура)
Должина : SVD (21cm) ; PSG-1 (21.8 cm) ; MK14 (17cm) ; НСД-1 (16.7 cm) ; TAC-50 (24cm)
Боја : Обложени
Пакување : Боја заградени / Opp baged

Други карактеристики

Предупредување:
Не е за деца под 3 години
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Слој верзија
Бренд Име:
GRAPMAN
Возраст Опсег:
> 6 години
Тип:
Соберат Пиштоли
Скала:
1
Тема:
Огнено оружје
Количината на Предмети во Собата:
5
Потекло:
Кина
боја:
Насликани

Најдобри понуди