• Неодамнешно
  • -40 %
Магнетни дизајнер играчки за деца магнетни constructor метални топки магнет барови модели деца градење на Играчки За Деца DIY

Магнетни дизајнер играчки за деца магнетни constructor метални топки магнет барови модели деца градење на Играчки За

DEN 775.00
DEN 1291.20

Количина на стоки
Тековен

Магнетни дизајнер играчки за деца магнетни constructor метални топки магнет барови модели деца градење на Играчки За Деца DIY Материјал : Пластика, ABS+Силен Магнет Боја : Multicolor(по Случаен избор) МАГИЧЕН МАГНЕТ ЗАБЕЛЕШКА : бои се случајни. Она што се користат вашите деца?
*Манипулативни Способност : Моќен магнет, newfangled структура.
*Имагинација & Креативност : Отворањето размислување, мотивира креативност.
*Размислување & Решавање на проблеми : постојано менување на форми, никогаш не се уморни од игра.
*Когнитивната Способност : Богати бои, обликувањето признавање.
*И уште некои....

Други карактеристики

боја:
50 топки 100 барови, 100balls 100bars, 50balls 150bars, 50balls 50bars
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Предупредување:
Не може да се јаде
Тема:
Згради
Тип:
Никој
Број На Модел На:
Никој
Возраст Опсег:
> 6 години
Бренд Име:
MWZ
Скала:
1
Количината на Предмети во Собата:
50
Материјал:
Пластични
Предупредување:
Не може да се јаде
Тип:
магнет топката бар
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Функција:
магнетни градежни блокови
Пластични Тип:
ABS
Големина:
Normal
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
2107436
боја:
микс боја

Најдобри понуди