• Неодамнешно
  • -10 %
100pcs 1.5*1.5 мм Квадратни Род ABS Пластика JYG-1.5 50cm должина

100pcs 1.5*1.5 мм Квадратни Род ABS Пластика JYG-1.5 50cm должина

DEN 432.00
DEN 480.00

Количина на стоки
Тековен


Предмет : ABS Плоштадот Род Боја : бела Кол : 1.5 mm Материјал : ABS Пластика Пакет : 100pcs Вклучувајќи 100pcs 1.5 мм Квадратни Род
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Постои мала разлика меѓу сликите и вистинскиот објект. Тие се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Тип:
Никој
Број На Модел На:
RT-20
Предупредување:
Нема Јадење
Возраст Опсег:
Grownups
Материјал:
ABS
Бренд Име:
TERAYSUN
Количината на Предмети во Собата:
100
Тема:
abs род
Скала:
1.5 mm
Материјал:
ABS Пластика
Должина:
50cm
Кол:
1.5 mm
Употреба:
архитектонски модел декорација, или Други рачно изработени Занаетчиски DIY
is_customized:
Yes

Најдобри понуди