• Неодамнешно
  • -8 %
1;150 LED СВЕТЛО ХО скала воз изгледот модел lamppost еден Главата Кула форма

1;150 LED СВЕТЛО ХО скала воз изгледот модел lamppost еден Главата Кула форма

DEN 618.00
DEN 672.00

Количина на стоки
Тековен


Предмет : Модел Светилка Боја : бела Скала : 1 : 150 Големина : 70mm Материјал : пластични Пакет : 50pcs Вклучувајќи 50pcs 1 : 150 модел уличното осветлување со LED
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Постои мала разлика меѓу сликите и вистинскиот објект. Тие се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Тип:
Никој
Број На Модел На:
L-108-150
Количината на Предмети во Собата:
50
Предупредување:
Нема Јадење
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
TERAYSUN
Скала:
1
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тема:
Модел светилка
боја:
Бела
Скала:
1;150
Висина:
7cm
светлина:
LED
Пакет:
50pcs

Најдобри понуди