• Неодамнешно
  • -12 %
10PCS /Многу Мали Блокови Baseplate 19.2*19.2 cm 24*24 Точки DIY основна Плоча За Дете Образование Компатибилен со Големи Бренд

10PCS /Многу Мали Блокови Baseplate 19.2*19.2 cm 24*24 Точки DIY основна Плоча За Дете Образование Компатибилен со Големи

DEN 1263.00
DEN 1435.20

Количина на стоки
Тековен

Овие трошоци се на одговорност на КУПУВАЧОТ. Затоа, ве молиме да ни оставите порака, во секое време кога е потребно и ние ќе ви одговори да што е можно побрзо. Ќе се прават сите напори за да се решат проблемите за вас.2 cm
24*24dots
Боја : Зелена,Сина
1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ повратни информации и оценка од 5. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме НЕ ДВОУМЕТЕ се да контактирате со нас.2 cm 24*24 Точки DIY основна Плоча За Дете Образование Компатибилен со Големи Бренд
Карактеристики :
Материјал : Висок Qutality ABS пластика
Име : Блокови Основна Плоча
Пакет се вклучени : 10 компјутери baseplates +отстрани
Големина : 19. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
ВИ БЛАГОДАРАМ МНОГУ.
Враќање и Замена
1. Ве молиме бидете сигурни дека, адреса и телефонски броеви наведени од вас се точни. Вашето задоволство е важно за нас. Ние не сме запознаени со царинската обработка во вашите земји.

Други карактеристики

Тип:
Блокови
Бренд Име:
WAN MU XING
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
не е за деца под 3
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Број На Модел На:
19.2*19.2 cm
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Најдобри понуди