• Неодамнешно
  • -20 %
GUDI Град Полициска Станица 256pcs Тули Автобус Градежни Блокови Едукативни Роденденски Подарок Играчки За Деца

GUDI Град Полициска Станица 256pcs Тули Автобус Градежни Блокови Едукативни Роденденски Подарок Играчки За Деца

DEN 427.00
DEN 533.28

Количина на стоки
Тековен


Ние може да обезбеди Ali Express Стандард Превозот , epacket и Кина пост воздух mail
Кина пост воздух mail :
Во Украина,руската Федерација обично трае 16~30 работни дена
Во САД,Канада обично трае 10~18 работни дена
Во Австралија,Нов Зеланд,Сингапур обично трае 12~20working дена
Да UK,France,Spain,Germany,Netherlands,Japan,Belgium,Denmark,Poland,Finland,Ireland,Norway,Portugal,Switzerland,Шведска обично трае 12~25 работни дена
Во Италија обично трае 20~30 работни дена
Во Перу,Аргентина,Бразил обично трае 30~40 работни дена
Други земји обично трае 15~35 работни дена
EMS превозот обично трае 6~12 работни дена
DHL превозот обично трае 4~7 работни дена
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки
Се Гарантира & Политика На Враќање
Неисправен производ мора да ни кажете во рок од 3 дена спроведен со слика на дефектен дел.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL,EMS или други couriers.(треба да се вклучат сите оригинални предмети неоштетени во resaleable состојба,благодарение)
Ако ви треба наплата,само објект е листа цена, се враќа,Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.

Други карактеристики

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Бар-кодот:
Yes
Број на бар-кодот:
6932363601423
Сертификат Број:
2014152203012438
сертификација:
3C
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Бренд Име:
GUDI
Број На Модел На:
9315 9313
3C:
Сертификат
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Најдобри понуди