• Неодамнешно
  • -5 %
L0805GW 10pcs Пред Жичен Портокал SMD 0805 Led Светилка Светло Сет 12V ~ 18V НОВИ

L0805GW 10pcs Пред Жичен Портокал SMD 0805 Led Светилка Светло Сет 12V ~ 18V НОВИ

DEN 297.00
DEN 312.00

Количина на стоки
Тековен


Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса.
LED веќе имаат кабли лемење на задната страна при што и двата кабли се води стан во иста насока. Ние во голема мера ќе го цениме за вашата соработка. Поради разликата на временска зона, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 24 часа (со исклучок на викенд & одмор).
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам . Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас за проверка. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Тоа може да потрае до 5 работни дена за процесот на вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Напред напон : 12 V~18 V(1000 Ohm отпорник во серија), AC или DC Компатибилни.
Карактеристики :
Големина : Тоа е 0805 SMD Led(2. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките.25мм), жица за 20cm(L).
Емитуваат боја : Портокал. Но, ако не излегува секој тарифа, ќе плати за тоа.
Пристигнување време (проценети) :
- Сад : 8-15 работни дена
- Обединето Кралство / Австралија / Канада : 14-24 работни дена
- Германија / Франција / Шпанија / Источна Европа : 18-35 работни дена
- Други земји : 25-45 работни дена
Превозот времето е само проценето и не се загарантирани. Овој вид на лемење е многу голема и тешко да се изврши, но нуди максимална флексибилност при примена на LED и е обезбедување на место на заштеда на струја.
Враќање Можеме да го размена на објектот во рок од 14 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен.
Пакет се вклучени :
> 10pcs 0805 SMD Портокал Пред Жичен Led Светилка
Вие исто така може да се допаѓа. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности.
Напред струја (typ/макс) : 15m A/20m A. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Возраст Опсег:
Grownups
Број На Модел На:
18400204
Материјал:
Пластични
Тип:
smd led светилка
Тема:
smd led
Количина:
10 парчиња
Емитуваат Боја:
Портокал.
Големина:
0805 SMD Led(2.00x1.25mm), The wire about 20cm(L).
Напред напон:
12V~18V(1000 Ohm отпорник во серија), AC или DC Компатибилни.
Напред струја (typ/макс):
15mA/20mA.

Најдобри понуди