• Неодамнешно
Stonering Продолжен Батеријата 44E1F + Задниот Поклопец Случај За LG V20 VS995 LS997 H918 H910 H990N 6400mAh Мобилен Телефон Батерии

Stonering Продолжен Батеријата 44E1F + Задниот Поклопец Случај За LG V20 VS995 LS997 H918 H910 H990N 6400mAh Мобилен

DEN 1056.00

Количина на стоки
Тековен

Опис на производот Нови 1pcs на Лилјак tery +Ново 1 buc Задниот Поклопец За LG V20 VS995 LS997 H918 H910 H990 N 6400m Ah Мобилен Телефон Батерии
Напомена : Оваа проширена батеријата,подебели од оригиналот на батеријата.
Така на батеријата само за да можат да работат со задниот капак кој ние се продаваат.не можат да работат со оригиналниот задниот поклопец. Опис Батеријата Нови замена на батеријата интегрирани microchip што го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Напон : 3.7 V Капацитет 6400m Ah батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво на Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица) Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот. Пакет се вклучени : 1pcs Нова Батерија Пакет за LG V20 VS995 LS997 H918 H910 H990 N Мобилен Телефон 1pcs 1pcs Задниот Капак (бел/црн ) за LG V20 VS995 LS997 H918 H910 H990 N Мобилен Телефон

Други карактеристики

боја:
батеријата Blackcover, батерија бела покривка
Бренд Име:
stonering
Број На Модел На:
V20
Компатибилен Бренд:
LG
Компоненти:
Батеријата
Компоненти:
Батеријата на задниот поклопец

Најдобри понуди