• Неодамнешно
3D Edge Карбонски Влакна И 9H Калено Стакло Целосна покриеност Целосно Залепени Заштитна Стакло Филм за Apple Види 38MM 42MM

3D Edge Карбонски Влакна И 9H Калено Стакло Целосна покриеност Целосно Залепени Заштитна Стакло Филм за Apple Види 38MM

DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


3 D Edge Карбонски Влакна И 9 H Калено Стакло Целосна покриеност Целосно Залепени Заштитна Стакло Филм за Apple Види 38 MM 42 MM
Материјал и стил : Карбонски Влакна Мека Работ + Калено Стакло .
1) Работ : Мека работ ( Карбонски влакна Материјал + Целосно Залепени )
2) Стакло : Калено Стакло (9 H , 0.2 мм дебелина ,Анти-отпечаток ,Целосно залепени)
3) Feture : Целосна покриеност и Целосно залепени .
4) За да се Види 38 MM и 42 MM
5) Со мало пакет

Други карактеристики

боја:
Сребро 42MM, Црна 42MM, Розово Злато 42MM, Сребро 38MM, Црна 38MM, Розово Злато 38MM
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
Тип:
Полно Тело, Филм
Со Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
модели:
За Apple види
Материјал:
Карбонски Влакна + Калено Стакло
покриеност:
Пред се , Целосна покриеност

Најдобри понуди