• Неодамнешно
Nillkin OnePlus 3 (A3000) /3T Екран Заштитник Јасно / Мат Пластика со некоја заштитна Фолија за OnePlus 3/Еден Плус 3

Nillkin OnePlus 3 (A3000) /3T Екран Заштитник Јасно / Мат Пластика со некоја заштитна Фолија за OnePlus 3/Еден Плус 3

DEN 287.04

Количина на стоки
Тековен


Nillkin One Plus 3 Екран Заштитник Јасно / Мат Пластика со некоја заштитна Фолија за One Plus 3/Еден Плус 3

Други карактеристики

боја:
Lucent, Матирано
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Ултра-тенки
Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Oneplus
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
NILLKIN
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
За моделот:
За Oneplus 3

Најдобри понуди