• Неодамнешно
  • -30 %
Elough Микро USB OTG Адаптерот Камера MP3 Прегратка Конвертор За Samsung Xiaomi Huawei, LG Android паметен Телефон, Мини Microusb OTG Адаптерот

Elough Микро USB OTG Адаптерот Камера MP3 Прегратка Конвертор За Samsung Xiaomi Huawei, LG Android паметен Телефон, Мини

DEN 67.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Elough Микро USB OTG Адаптерот Камера MP3 Прегратка Конвертор За Samsung Xiaomi Huawei, LG Android паметен Телефон, Мини Microusb OTG Адаптерот Тип 1 : OTG Тип 2 : USB OTG Тип 3 : Micro USB OTG Тип 4 : OTG Адаптерот Тип 5 : USB OTG Адаптерот Тип 6 : Microusb OTG Тип 7 : Мини OTG Тип 8 : Micro USB Адаптер Применливи верзија : За Андроид 4.0 верзија над Одговараат За : За Samsung ,За Xiaomi ,За Huawei,За LG ,За паметен Телефон, HTC

Други карактеристики

Бренд Име:
Elough
Излезниот Напон:
Одговараат За Андроид Мобилни Телефони
Број На Модел На:
OTG ,Микро OTG, USB OTG, OTG Адаптерот. Микро USB OTG ,Microusb OTG
Влезен Напон:
Микро USB OTG Адаптерот , Microusb OTG Адаптерот,Мини OTG, Мини USB OTG
тип 1:
OTG
тип 2:
USB OTG
тип 3:
Микро USB OTG
Тип 4:
OTG Адаптерот
Тип 5:
USB OTG Адаптерот
Тип 6:
Microusb OTG
Тип 7:
Мини OTG
Тип 8:
Микро USB Адаптер
Применливи верзија:
За Андроид 4.0 верзија погоре
одговараат за:
За Samsung ,За Xiaomi ,За Huawei,За LG ,За паметен Телефон, HTC

Најдобри понуди