• Неодамнешно
  • -20 %
KUKOWDEE 2piece 0.3 mm Калено Стакло За Samsung Галакси ON5 G5500 ON7 G6000 Екран Заштитник Филм

KUKOWDEE 2piece 0.3 mm Калено Стакло За Samsung Галакси ON5 G5500 ON7 G6000 Екран Заштитник Филм

DEN 76.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


KUKOWDEE 2piece 0.3 mm Калено Стакло За Samsung Галакси ON5 G5500 ON7 G6000 Екран Заштитник Филм
Објектот вклучуваат
2x Калено Стакло Филм
2x Чисти брише.

Други карактеристики

боја:
ON5 G5500, ON7 G6000
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси On5,Галакси On7
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Бренд Име:
KUKOWDEE
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Материјал:
калено стакло
Модел 1:
За Samsung ON5 G5500
Модел 2:
За Samsung ON7 G6000

Најдобри понуди