• Неодамнешно
  • -15 %
10pcs/многу Калено Стакло Екран Заштитник За iPhone X Мека Работ Криви Целосно Покривање Анти Нула Guard Филм За Apple iPhone X/10

10pcs/многу Калено Стакло Екран Заштитник За iPhone X Мека Работ Криви Целосно Покривање Анти Нула Guard Филм За Apple

DEN 576.00
DEN 676.80

Количина на стоки
Тековен


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Нови генерички Екран Заштитник ЗАБЕЛЕШКА : ве Молам не се изврши инсталација во прашливи средина. Заштита на вашиот мобилен телефон, LCD екран од шок,прашина и гребнатини Придава без проблеми со авто-почитуваат површина; не остава остатоци кога отстранети Карактеристики : Површинска Цврстина : Во 9 H+ цврстина можат ефикасно да се заштити вашиот екран од гребење и удари. Анти-Нула Филм : thickest и повеќето трајни, Анти-да се загрози Филм : Ако скршен,со калено стакло паузи во мали парчиња кои не се остри,што го прави повеќе побезбедни за корисници. Нежен Допир : само-лепило силикони може допир на екранот без проблеми.Тоа го прави лесен за инсталација и се повеќе чувствителни за работа Премиум калено стакло тестирање стандард : На страна се чувствуваат на frictional е мазна и на изглед е целата транспарентен,чистота може да достигне 60 40. Тоа може да биде свиткана на помалку од 135 степен. На трага на постојан напредок и вода боја пенкало на површината може да се избриша лесно. Стаклото може да се нанесе директно напред и назад од 10000 челична волна повеќе од 1500 пати.Покрај тоа,водата контакт ангел е повеќе од 100 степен. Додаток само, телефонот не е вклучен
Компатибилен Модел : За i Phone X
Пакетот Вклучува : 10pcs Калено Стакло Екран Заштитник


Други карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
elegaming
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone

Најдобри понуди