• Неодамнешно
Nillkin Екран Заштитник За Meizu М2 Мини Јасно / Мат Филм

Nillkin Екран Заштитник За Meizu М2 Мини Јасно / Мат Филм

DEN 287.04

Количина на стоки
Тековен


Бесплатен Превозот Nillkin Екран Заштитник За Meizu М2 Филм Јасни / Мат
Ова е Јасен Филм Ако ви треба Мат ве Молиме да ни кажете во ред

Други карактеристики

боја:
Lucent, Мат
Бренд Име:
NILLKIN
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Meizu
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Мат,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Модел:
Meizu М2 Мини

Најдобри понуди