• Неодамнешно
  • -5 %
3PCS/многу Анти-Отсјај МАТ Екран Заштитник За Acer Iconia Tab W510 10.1 инчен Таблет КОМПЈУТЕР со Заштитен Филм Анти Отпечаток

3PCS/многу Анти-Отсјај МАТ Екран Заштитник За Acer Iconia Tab W510 10.1 инчен Таблет КОМПЈУТЕР со Заштитен Филм Анти

DEN 319.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
ZUCZUG
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Транспарентна
statu:
во парк
Карактеристики:
мат екран заштитник
Продаваат на мало ПП Торба:
Yes
Од:
од фабриката директно
време на испорака:
5 работни дена
MOQ:
3pcs
Продажба Точка :
најниска цена
ОДГОВАРА ЗА:
За Acer Iconia Tab W510 10.1 инчен Таблет КОМПЈУТЕР

Најдобри понуди