• Неодамнешно
  • -0 %
Калено Стакло Филм За Huawei Искачи P8 P9 Лајт GR3 GR5 Y6 Про Y3 II Y5 II 2 Y6II Чест 4C 5X Екран Заштитник Заштитна Фолија

Калено Стакло Филм За Huawei Искачи P8 P9 Лајт GR3 GR5 Y6 Про Y3 II Y5 II 2 Y6II Чест 4C 5X Екран Заштитник Заштитна

DEN 191.00
DEN 191.04

Количина на стоки
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Калено Стакло Филм За Huawei Искачи P8 P9 Лајт GR3 GR5 Y6 Про Y3 II Y5 II 2 Y6 II Чест 4 C 5 X Екран Заштитник Заштитна Фолија

Други карактеристики

боја:
За Y3II Y3 2
Материјал:
2 парчиња, 1 buc
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
mksup
Пакет:
No
Големина:
for Trempe Toughened Coverage Mobile Telephone Screen Accessory wonder
Големина:
for Huawi Huewei celular wonderful Huwei Huwawei portable casa Huawai
Место на Потекло:
за Hwawei Huawe Торба став Huawey Hauwei etui capinha Huawai carcasa
Тип На Производ:
за Huawi Huaewi fundas Додаток Hwawei Huaweii Телефон estuche Huwawei
Обликот:
за Huawei Huwei Заштита искачи Книга 1 buc Покрие школка estojo
дизајн:
за Trempe Зајакнато Покриеност на Мобилен Телефон Екран Додаток чудо
Материјал:
калено стакло
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Опис:
9H тврдост / 0.3 mm Дебелина / 2.5 D Radan
Пакетот Вклучува:
Премиум Калено Стакло Screen Protector + Чистење На Комплет
Функција:
Вода/Нечистотија/Шок Доказ,отпорно на Гребење,Експлозија-доказ, Анти да се Загрози
Модел 1:
За Huawei Искачи P8 P9 Лајт P8lite P9lite G9 G9lite ALE-L21 ЕВА-L09
Модел 2:
За Huawei Y3II Y3 2 II LUA-L21 LUA L22 Y5II Y5 2 II ЕВА-L19 ЕВА-L29
Модел 3:
За Huawei Чест 4C ЧЕСТ 4C ПРО 5X Y5II ЧУН-U29 ЧУН-L21
Модел 4:
За Huawei Y6 Про Y6II Y6 II 2 P8 лајт 2017 5.2 Инчи
Модел 5:
За Huawei GR5 GR3 Уживаат 5S 5.0 инчен P8lite 2017 P9LITE 2017

Најдобри понуди